گروه فنی مهندسی آمایش با بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی در زمینه نقشه برداری اعم از نقشه برداری های مسطحاتی و توپوگرافی و تفکیک و قطعه بندی زمین های کشاورزی ، پیاده سازی قطعات و مسیرها و همچنین تعیین حد و حدود ملک های مختلف با تعارض ها و مشکلات متفاوت در استان های مختلف بویژه استان تهران در شهرستان های دماوند ، ورامین ، پاکدشت ، اسلامشهر ، شهر ری ، واوان ، فشم و … در حال فعالیت بوده و هست.
>علم نقشه برداری علاوه بر نیاز به تحصیلات آکادمی به تجربه های نقشه بردار خیلی وابسته بوده و تیم آمایش با بیش از ۱۰ سال کسب تجربه های مفید در این زمینه  در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان می باشد.
===============================================

در مبحث آبیاری تیم آمایش با طراحی و اجرای بیش از ۵۰ پروژه آبیاری در روشهای مختلف بازخورد خوبی از بهره برداران این سیستم ها گرفته است. روش های آبیاری در فضای سبز کارخانجات ، فضای سبز ویلاها و باغچه ها ، زمین های کشاورزی و کشت و صنعت ها و فضاهای سبز شهری توسط تیم آمایش انجام و به بهره برداری رسیده است.

مهم ترین دقدقه ما کیفیت کار و در نهایت آسانی بهره برداری پروژه توسط بهره بردار می باشد. در تمام مراحل کار ما در کنار بهره بردار هستیم.

=================================

در علم ژئوفیزیک و اکتشاف آب منابع آبهای زیرزمینی متخصصین تیم فنی مهندسی آمایش با تجربه های مفید در طی ۱۰ سال به ارائه خدمات در این زمینه مشغول هستند. به منظور تعیین عمیق ترین سفره های آبی در محل های مورد نظر بهره برداران و به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه گذاری های سنگین در عملیات حفاری چاه ها نیاز است تا به مدد علم ژئوفیزیک بهترین و پرآبترین محل جهت حفاری چاه های استحصال آب مشخص گردد. که این عملیات به بهترین نحو توسط تیم متخصص و فنی آمایش سالهاست که در حال انجام است و این تجربه روز به روز پربارتر از گذشته بوده است.